P

A

Y

L

A

Ş

PAY YAPI GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş.

PAY YAPI GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş.

(GRAND ELBİSTAN PARK HOTEL)

Avva Yapı İnşaat grup şirketi olan otelimiz, “Elbistan’ın ilk ve tek dört yıldızlı oteli”dir. Bunun vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde olup hiçbir zaman kalitesinden ve hizmetinden ödün vermemiştir ve vermeyecektir.
Konukseverliği yaşam felsefesi olarak kabul eden otelimiz bu süre içerisinde çok kez şehrin en büyük kongrelerine, seminerlerine ve şirketlerin toplantılarına ev sahipliği yapmıştır.
Bu tür hizmetlerini bundan böyle de aynı çizgide sürdürecektir. Mükemmelliği yakalamak işimiz, konukseverliğimiz ise felsefemiz…
Sizleri dinlendirici olduğu kadar keyifli de olan bir serüvene eşlik etmek için otelimize bekliyoruz…
Tesisimiz, bir adet ana restorana ek olarak; Türk, İtalyan, Akdeniz ve Asya olmak üzere 4 farklı dünya mutfağından çeşitler sunan seçkin A’La Carte restorana sahiptir.
Ayrıca Tarife gerek bırakmayan, içinden çıkamayacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz 100 m² Kapalı Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu günlük/haftalık/aylık/ Yıllık abonelik şeklinde de sunulabilmektedir.
Ruhunuzun ve bedeninizin, yaşamın tüm stres öğelerinden kurtulması için yapmanız gerekentek şey 7/24 Resepsiyon hizmeti alabileceğiniz Grand Elbistan Park Hotel ‘in sihirli kapısından içeri adım atmak olacaktır.
 
    

    www.elbistanparkhotel.com