P

A

Y

L

A

Ş

Politikalar

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

AVVA YAPI;  ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. AVVA YAPI, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

> Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
> Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
> Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.
> Size ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi vermek,

Kişisel bilgilere sadece yetkili Avva Yapı veya Grup Şirketleri personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. AVVA Yapı, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler AVVA YAPI ve Grup Şirketleri tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

AVVA YAPI, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, yukarıda özetlediğimiz, AVVA YAPI Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

AVVA YAPI Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@avvainsaat.com’a başvurunuz. AVVA YAPI bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.
 
SORUMLULUK VE HAKLAR
Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, AVVA YAPI şirketine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmakta olup telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Avva YAPI sitesindeki bağlantılar sizi Avva Yapı’ın ağının dışına götürebilir ve Avva Yapı, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Avva Yapı, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Avva Yapı şirketi ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Avva Yapı; bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazi içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten Avva Yapı sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

İnternet aracılığıyla Avva Yapı ya da Grup Şirketleri’ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme lmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Avva YAPI’ın mülkiyetine geçecek ve Avva YAPI'ın mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Avva Yapı'ın web sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Avva Yapı sorumlu tutulamaz. Avva Yapı, 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.